Bezdrátový mikrofonní set SHURE SLXD24E s ručním mikrofonem SM58-G59

Kód: SOUND134
Značka: SHURE
19 387 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Bezdrátový mikrofonní systém SHURE SLXD s ručním mikrofonem SM58, určený pro snímání zpěvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový mikrofonní systém SHURE SLXD s ručním mikrofonem SM58, určený pro snímání zpěvu.

Set se skládá z ručního vysílače SLXD2 osazeného mikrofonní kapslí SM58 a přijímače SLXD4. Sestava pracuje na frekvencích od 470 do 514 MHz a poskytuje transparentní zvuk v 24bitovém rozlišení s dynamickým rozsahem až 120 dB. Uplatní se všude, kde jsou kladeny vysoké požadavky na spolehlivost přenosu a čistotu zvuku. Přehledné ovládání umožňuje snadné zprovoznění celého systému. Přijímač je uzpůsobený pro montáž do racku.

Pracovní frekvence 470 - 514 MHz.

V závislosti na provozním režimu lze bez nežádoucích interferencí provozovat až 12 systémů současně. Rychlé zprovoznění sestavy usnadňuje automatické IR párování přijímače s vysílačem. K přehlednému ovládání přispívají vysoce kontrastní LCD displeje. Přijímač SLXD4 je vybaven výstupními konektory XLR a jack (TRS) umístěnými na zadní straně. Ethernetový port slouží k síťovému propojení s dalšími kompatibilními komponenty.
Ruční mikrofon SLXD2 je osazen legendární dynamickou mikrofonní kapslí SM58, která poskytuje čistý nezkreslený zvuk v celém spektru od 50 Hz do 15 kHz. Její frekvenční charakteristika je přizpůsobena pro snímání živého zpěvu. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a eliminuje nežádoucí přeslechy. Díky systému vyměnitelných kapslí lze SLXD2 v případě potřeby vybavit jiným typem mikrofonní hlavy (prodávané jako zvláštní příslušenství). Vysílač je schopen na jedno nabití pracovat po dobu až 8 hodin. K napájení lze použít dvě AA baterie nebo akumulátor Shure SB903.

Řada SLXD
SLXD je rodina digitálních bezdrátových systémů vybavených moderními technologiemi a určených všem, kteří vyžadují kvalitní zvuk a stabilní bezdrátové pokrytí. Široká kompatibilita jednotlivých komponentů umožňuje uživateli vybrat vhodnou sestavu přesně podle specifických potřeb. K dispozici jsou systémy s ručními, náhlavními či klopovými mikrofony a sety pro připojení kytary / baskytary. Vysílače řady SLXD mohou být napájeny jak AA bateriemi, tak firemními Li-ion akumulátory. Robustní odolná konstrukce předurčuje systémy pro profesionální použití v pevných instalacích i při živém ozvučování.

Technické specifikace

Frekvenční rozsah:   20 Hz – 20 kHz (vysílač / přijímač)
Dynamický rozsah:   120 dB
Rozlišení:   24 bit
Přenosová frekvence:   470 – 514 MHz
Dosah:   100 m

Přijímač SLXD4
Výstup:   1x XLR, 1x jack 6,35 mm (TRS)
Ethernetový port pro síťový provoz
Materiál:   kov
Displej:   LCD
Napájení:   externí adaptér
2x konektor pro anténu
Možnost montáže do racku:   ano
Rozměry:   42 x 197 x 152 mm
Hmotnost:   816 g

Vysílač SLXD2/SM58
Vysílací výkon:   přepínatelný, 1 mW / 10 mW
Napájení:   2x AA baterie nebo Shure Li-ion akumulátor SB903
Doba provozu:   až 8 hodin
Systém vyměnitelných kapslí
Materiál:   hliník
Displej:   LCD
Rozměry:   37,1 x 176 mm
Hmotnost:   147 g
Mikrofonní hlava:   SM58
Konstrukce:   dynamická
Charakteristika:   kardioida
Frekvenční rozsah:   50 Hz – 15 kHz

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrofony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.8 kg