Koncentrátor kyslíku DDT-1L s nebulizérem 6L, 93 %

Kód: LIGHT196
Tip
Značka: Deda Elementi
19 400 Kč –46 %
kyslikovy koncentrator DDT 1L nebulizer 2 LIGHT196
19 400 Kč –46 % 10 449 Kč
do 3 týdnů

DDT-1L s nebulizérem je lehký a zároveň výkonný kyslíkový koncentrátor s líbivým designem, který můžete díky rukojeti v horní části jednoduše přemisťovat. U tohoto přístroje je průtok kyslíku nastavitelný tlačítkem a to v úrovních 1 až 7 L/min, vždy po jenom litru, je tak možné nastavovat koncentraci výstupního kyslíku.

Naše společnost je registrovaný prodejce kyslíkových koncentrátorům ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento kyslíkový koncentrátor je schopen nepřetržitě pracovat. Je vybaven i časovačem, který umožňuje nastavit dobu, po níž bude koncentrátor v provozu. Tento přístroj ze vzduchu filtruje veškeré nečistoty, prach, viry, bakterie a osvěžuje výstupní vzduch obohacováním kyslíku. Výstupem je tedy kyslíkem obohacený, sterilní vzduch.
 
Přístroj je osazen velice tichým motorem, jeho hlučnost ≤45 dB. Součástí balení jsou také nosové hadičky navíc se "sluchátkem" pro pohodlný přívod kyslíku k nosu
a také nádobka, do které je možno vložit léčiva nebo aroma, která se při inhalaci budou odpařovat a Vy je můžete přímo vdechovat spolu s koncentrovaným kyslíkem.
Koncentrace výstupního kyslíku je jednoduše nastavitelná ventilem průtokoměru.
 

 

Kyslíkový koncentrátor můžete snadno přemísťovat díky jeho nízké hmotnosti a rukojeti na jeho horní straně. Přístroj má vysokou stabilitu, zpracování a potřebné certifikace zaručující dlouhou životnost.

Přístroj zaručuje stabilní a kvalitní přísun kyslíku. Navíc je šetrný k přírodě - neprodukuje žádné chemikálie a je zdravotně nezávadný.
 
Minimální koncentrace kyslíku při jednotlivých úrovních nastaveného průtoku:
 

Přístroj je vybaven molekulárním sítem, které zajišťuje kvalitu a čistotu výstupního kyslíku. Je využíváno nejnovějších principů fyzického tlaku pro absorpci (PSA) nečistot v běžném vzduchu. Pracuje se vzduchem při běžné teplotě bez jakýchkoliv přidávaných chemických látek. Pohlcuje dusík a další plyny a následně odděluje více než 90% kyslík z okolního vzduchu. Životnost tohoto síta je udávána až 20 let.

Funkce tohoto kyslíkového koncentrátoru:

  • Funkce ionizace, 500 milionů na 1 cm3
  • Funkce časovače (max. 180 minut)
  • Nízká spotřeba energie
  • Režim spánku
  • Automatické vypnutí, kvůli ochraně přístroje
  • Infračervené dálkové ovládání
  • Vytváří kyslík akumulací
  • Podporuje dýchání kyslíku dvou lidí najednou
  • Dotykové ovládání displeje
  • Zabudovaná funkce nebulizéru (rozprašovač, který umožňuje vdechování malinkatých částeček vody (doporučuje se používání destilované vody) do dýchacích cest a pomáhá tak při léčbě dýchacích onemocnění.

 

Zajímavý článek na www.novinky.cz

 

 

Pro tento koncentrátor nabízíme náhradní vyměnitelný filtr.

 

Technické specifikace

Koncentrace kyslíku:   30% - 93%
Výstupní průtok při koncentraci 92%: více jak 1,4 l / minuta
Hlučnost:   cca 45 dB (velmi tiché)
Příkon:   120 W
Napájení:   AC 230 V
Výška:   310 mm
Šířka:   340 mm
Hloubka:   180 mm
Hmotnost:   6500 g
Záruka:   2 roky
Obsah balení:   kyslíkový koncentrátor DDT-1L, návod k použití, dálkový ovladač, napájecí adaptér, kyslíková maska, nebulizér, nosní kanyla

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíkové koncentrátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.2 kg